URCreative | קופירייטינג,כתיבה שיווקית,מיתוג עסקידוגמאות לכתיבה שיווקית, קופירייטינג וכתיבה טכנית ע"פ URCreative


---------------------------------------------------------------------------------------

שמן תעשיות בע"מ.

ההיסטוריה מספרת
השנה – 1906, המקום – חיפה בארץ ישראל (פלסטינה).
החזון – הקמת מפעל לייצור שמן. האנשים – נחום וילבוש, שמואל פוזנר ונחום ארמן.
באותם ימים של משטר המנדט הבריטי זה היה נשמע כמעט דמיוני לגייס מיליון דולר להקמת מפעל לשמן, אך אותם עולים מרוסיה עברו את כל מכשולי הבירוקרטיה במדינה בשלטון זר והגשימו את אשר חלמו.
לימים הפך המפעל לשם דבר באזור חיפה ובישראל כולה. מייצור שמן זית מגפת, דרך יצור סבון ומוצרי קוסמטיקה וטיפוח, מרגרינה ושמנים מגרעיני צמחים שונים – סויה, חמניות, תירס, לפת, דקלים ושמן זית על סוגיו השונים. ועוד מגוון רחב ומגוון של מוצרים.
חלומו וחזונו של נחום וילבוש וחובבי ציון ממינסק שברוסיה הפך לאבן יסוד בכלכלה של ארץ ישראל עוד טרם הקמתה ועד היום, בארבעה מפעלים בארץ, מוזיאון לשמן, מאות עובדים, מניות בבורסה ולקוחות מובילי שווקים בארץ ובעולם.

אגרו מזון הינה חטיבה עסקית בשמן תעשיות בע"מ המתמחה באספקת חומרים לתעשיית המזון ולתעשיית הזנת בעלי חיים בע"ח על סוגיו. חטיבת אגרו-מזון אחראית על ייבוא חומרי גלם ומכירת התוצרים של מפעלי החברה לתעשיית המזון מחד ולתעשיית מזון בע"ח מאידך. החטיבה מספקת שמנים איכותיים בצובר ומרגרינה לתעשיית המזון בארץ, כוספאות ומוצרי מספוא אחרים לתעשיית מזון בע"ח. החטיבה הוקמה כדי לתת מענה מקצועי ואיכותי לדרישות התעשייה שהתפתחה בארץ משנות החמישים ועד היום. ואכן, ברבות השנים הפכה לספקית מובילה בתחומה בארץ בארבעה תחומים פעילות עיקריים :

• מכירה ושיווק לתעשיית המזון בארץ - FOOD
לשמנים של שמן תעשיות בע"מ על סוגיהם השונים יש תפקיד מרכזי במזון שאנו אוכלים, ובעצם השמן נמצא במינונים שונים ברוב מוצרי המזון שאנו צורכים. אגרו מזון מקיימת קשרי מסחר ענפים עם הגופים המובילים במשק לייצור מזון ומגישה מארז שירות מקצועי וזמין לאספקת שמן באיכויות גבוהות. בשיווק השמן והמרגרינה של אגרו מזון - שמה של החברה הולך לפניה כמותג בענף, די להביט במבט חטוף בלוגו של החברה כדי לקשרה עם עשרות מוצרים ומותגים נלווים שהם פרי פיתוח של שמן תעשיות. חטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות בע"מ מובילה מהלכי שיתוף פעולה עם גופים מסחריים תעשייתיים שבמוצריהם יש שימוש בשמן, מהלכים אלו כוללים עבודות פיתוח משותפות כדי להגיע לייעול בשימושי השמנים של הלקוחות ובכך להגיע לאיכויות מוצרי מדף טובים יותר לטובת הצרכן. כחלק ממארז השירות ללקוח בחטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות, ניתן יעוץ מקצועי בהכוונה והתאמה לרכישת השמנים המתאימים בהתחשב בתנודות השווקים העולמיים.
כתמיד, לקוחותינו יכולים לספר לכם אודות איכויות השמן שלנו בדרך הטובה ביותר : שטראוס עלית, אסם, יונילבר, עוף טוב, טבעול, מאמא עוף, פילטונה, סטרקיס, ולכל שוק החטיפים למינהם בארץ- בסה"כ כ 100 לקוחות מתעשיית המזון.
בישראל ידוע כבר שנים כי שמני איכות זה שמן תעשיות בע"מ. היום, חטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות גאה להיות ספקית של כ 40% משוק השמן לתעשיית המזון בארץ. וככלל החטיבה הינה החברה היחידה שממתגת ומשווקת שמנים עם ערכים מוספים בארץ.

• מכירה ושיווק לתעשיית מזון לבע"ח בארץ - כוספאות וגרעיני מספוא - FEED
בתהליך מיצוי גרעיני שמנים נותר חומר יסוד עיקרי הנקרה "כוספא". חומר זה ובעיקר כוספאת הסויה מהווה את מקור החלבון הגדול, העיקרי והאיכותי בעולם במזון בע"ח. חטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות משקיעה משאבים רבים במכירה ואספקה של כוספאות וגרעיני מספוא ללקוחותיה בכל רחבי הארץ תוך שימת דגש על שירות מקצועי, איכותי וזמין כיאה לחברה במובילה תחום זה בארץ מזה שנים.
בין לקוחותינו : אמבר, מילובר, צמח, תדמיר, אמיר דגן, אסם הגליל, מרכזי מזון וקיבוצים רבים ברחבי הארץ - בסה"כ כ- 200 לקוחות. היום, חטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות היא ספקית של כ 40% מתעשיית שוק הכוספאות בארץ.

• רכש ויבוא בצובר
חטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות משנעת בכל שנה מערכות יבוא של כ 300 אלף טון גרעיניי שמנים מספא מכל רחבי העולם : ארצות הברית, ברזיל, ארגנטינה, פרגוואי, מערב אירופה, רוסיה, אוקראינה ומדינות הים השחור.
חטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות רכשה ידע רב בתחומי בקרת האיכות לחומרי הגלם מארצות המקור, ידע זה נצבר עם הניסיון רב השנים והתמקצעות החטיבה בתחומי רכש, יבוא ולוגיסטיקה בצוברים. מערכות הרכש שלנו עומדות בקשר ישיר עם מגדלים וקואופרטיבים בארצות המקור, מערך תקשורת זה מהווה יתרון ברור באבטחת האיכות של חומרי הגלם ובביצוע תהליכי ייצור יעילים, כמו כן התקשרות צמודה זו מאפשרת לנו לחזות מהלכים ומגמות בשווקים העולמיים של חומרי הגלם. לחטיבה פלטפורמה לוגיסטית אדירה בהובלה ימית של צוברים בתדירות וביעילות ללא מתחרים בהקפיה בארץ.

• מחקר, פיתוח ואבטחת איכות
חטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות משקיעה משאבים רבים במחקר, פיתוח ואבטחת איכות כדי לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים. השדרוג ברמת איכות מוצרינו בכל שנה הוא פרי מאומץ של מחקרים ופיתוחים שנובעים למוצרי מזון בריאים ומזינים יותר כמגמה עולמית מתפתחת. טכנולוג המזון הראשי בחברה נותן מענה לכל צרכי הלקוחות בעניין יישומים פונקציונאליים ופיתוח מוצרים מותאמים לפי חתכי ביקוש שונים.
שמן תעשיות פועלת כיום לפי התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר - 9001:2000ISO לאבטחת איכות הייצור והאריזה וכמובן לפי התקן הישראלי . מעבדות החברה עובדות לפי תקני AOCS והתקן הישראלי, ובהתאם להסכמי המסחר FOSFA ו GAFTA. זאת ועוד כל מזונות בע"ח הם בפיקוח משרד החקלאות ובפיקוח משרד הבריאות.

שוק השמנים – אנחנו על המפה
שוק השמנים, הכוספאות וגרעיני המספוא בעולם הוא שוק מרתק ודינאמי. בעולם זה יש ענקי אספקת חומרים שמשנעים מיליוני טונות של חומרים לכל קצווי הגלובוס בכל רגע נתון. בארץ ובעולם יש לא מעט זיופי שמנים וחומרים שמשווקים חדשות לבקרים תחת שמות מותגים זמניים ואף קיימים הרבה יבואנים שממתגים מוצרי שמנים ללא כל פיקוח על איכות ושימור החומרים. אנו בחטיבת אגרו מזון של שמן תעשיות בע"מ מחויבים לאמינות מוצרינו משנת 1906 עד היום ולעתיד לבוא.
היום, חטיבת אגרו מזון מוערכת כספק המוביל והמשמעותי בקרב חברות בתעשיית המזון מובילות בשוק הישראלי. בגלל האיכות, המקצוענות, הזמינות ומערך השירות המשומן שלנו. יעידו על כך כל הלקוחות שהתנסו במוצרינו:
שטראוס עלית, אסם, יונילבר, עוף טוב, טבעול, מאמא עוף, פילטונה, סטרקיס, יוניבלר, אמבר, מילובר, צמח, תדמיר, אמיר דגן, אסם הגליל ועוד. כולם ככולם יודעים שבשמן תעשיות יש את השמן וחומרי המספוא הטובים והאיכותיים ביותר בישראל כמותג מוביל.
ובמשפט אחד לפי איתן שיינר – מנכ"ל אגרו מזון : " המוניטין וההערכה לשמן תעשיות בע"מ הם בזכות האיכות, השירות, הפיתוח והנאמנות ללא פשרות להם אנו מחויבים בכל דרך ".

--------------------------------------------------------------------------------


. ב.מ.ב.י – פרופיל חברה
ב.מ.ב.י מערכות תוכנה בע"מ הינה חברה לפיתוח מערכות ייעודיות וממוקדות לניהול - שיווק - בקרה בתחום הנדל"ן המקומי והבינלאומי.
במבי הוקמה מתוך זיהוי של צורך קריטי בענף הנדל"ן. צורך מיידי בפתרון תעבורת מידע בניהול, שיווק ובקרה. תחום זה היה מושתת על שיטות עבודה איטיות מאוד, לא מעודכנות, פתוחות לטעויות, ובעיקר פועלות מתוך אינסטינקטים מיידיים לטווח הקצר. במבי מבוססת על סביבת אינטרנט מאובטחת המאפשרת גישה וזמינות מיידיים למורשי כניסה בלבד ומתוך בניית מערך כולל לתווך הארוך.
הפיתוח
פיתוח המערכת ובדיקת התכנה והיישומים ארך כשנתיים ע"י מפתחי תוכנה מובילים בתחומם ובהשקעה של מאות אלפי דולרים. כדי לפתח תוכנה יעילה שתבטא באור בהיר את המהלכים, האפיונים והגורמים המשפיעים ביותר על ענף הנדל"ן חקרנו ועבדנו בצמוד לגופי נדל"ן גדולים בישראל ובעולם כדי לעבד את חומר הגלם הטוב ביותר ובעל הניסיון הגדול ביותר. לאחר שיצקנו תוכן מבני לתוך האינטליגנציה של ענף הנדל"ן – בינה חומרית שביכולתה לעבד ולספק נתונים בזמן אמת מכל מקום ולכל מקום הסקנו מסקנה אחת נוספת : ענף הנדל"ן הוא דינמי ומשתנה מעת לעת לכן עבודת הפיתוח היא מתמדת. כדי לעמוד על דיוק מרבי בנתוני המערכת, עבודת הפיתוח היא מעגל מתמיד המתעדכן בכל פעם מחדש לכן מחלקת המו"פ שלנו נשארת תמיד פתוחה ועם יד על הדופק.
שיטת במבי שיטת במבי מיועדת לייצר קשר ישיר online בין מערכות היזמים, חברות שיווק, מתווכים, לוחות נדל"ן באינטרנט,בנקים מלווים, בנקים למשכנתאות, משרדי פרסום ועורכי דין. האינטגרציה בין מערכות טכנולוגיות מתקדמות בשילוב מומחיות וידע ייעודי לתחום הובילו את חזון במבי ליצירת שיטות חדשניות בניהול וליווי פרוייקטים יזמים.
התוצאות במבי הניבה תוצאות מיידיות למשתמשיה. התייעלות, זמינות, שיפור הניהול הפיננסי, שיווק ממוקד ויעל יותר, קיצור וייעול תהליכי תקשורת. שיפור משמעותי במתן שירות ללקוח קיים ופוטנציאלי, ניהול תקציב מדוקדק ומעל לכל שיפור ברור והחלטי ברווחיות – המטרה הראשונית שלשמה פועלת מערכת “BMBY SYSTEM”. בסוף 2004 זכתה החברה בהכרה נוספת - מפעל מאושר על ידי מרכז ההשקעות של משרד התמ"ס בישראל.
אחד מיזמי הנדל"ן הגדולים בארץ ובעולם מספר עלינו : " מצאתי בבמבי כלי הכרחי לניהול בענף הנדל"ן. הצורך במערכת כזו הנו קריטי להתמקצעות הנדרשת כורח התחרות הקשה בענף...ההיענות והגמישות של צוות במבי בפתרונות ייעודיים יוצרת שילוב של מוצר מנצח."
דרך במבי מספקת פתרונות מתוחכמים - ייחודיים ומידיים המשפרים בצורה משמעותית את התוצאות העסקיות ואת תזרים המזומנים בפרוייקט. הייעול של תהליכי הניהול הוא פועל יוצא מתבקש שמתהווה עם ההטעמה של דרך במבי. הדרך מובילה לצמצום סיכונים ולשקיפות מרבית בכל התהליכים הסובבים את הענף כמו גם זיהוי הזדמנויות עסקיות מחד והימנעות מהפסדים מאידך. זו הדרך שלנו.
במבי. דרך הנדל"ן שלך


---------------------------------------------------------------------------------------
תדיראן טלקום

IPx™ תקשורת IP משולבת בפלטפורמה מודולרית
העתיד כבר כאן – תקשורת עסקית מתקדמת משולבת IP
תשתית לשילוב קול ונתונים VOIP -
טכנולוגית התקשורת העסקית מובילה יותר ויותר עסקים לניצול יעיל יותר של טכנולוגית IP. חברות המטפחות את מערך השיווק ושירות הלקוחות מסבות את מערכות התקשורת לטכנולוגיות אלו כדי לצעוד בקצב הזמן. שרת IPx מקנה לחברה גמישות מקסימלית ושילוב אידאלי של מערך התקשורת הקיימת עם טכנולוגיית IP בכל מינון נדרש, החל מאחוזים בודדים ועד 100% IP ,כל זאת תוך הבטחת שימור ההשקעה הקיימת– משפחת IPx מבטיחה תאימות מלאה קדימה ואחורה.
העסק שלך צועד קדימה ללא פשרות.
שרת תקשורת מודולארי המשלב טכנולוגיית IP עם טכנולוגיית TDM
יכולות תקשורת אידיאליות בסביבת רשת
בעידן של התפתחות טכנולוגית מואצת, בעלי עסקים מחויבים בהטמעת יישומים מתקדמים כגון מערך UNIFIED MESSAGING ושירותי VoIP, אינטגרציה פשוטה וקלה של חומרה, תוכנה ויחידות קצה המאפשרים שילוב תכונות וטכנולוגיות חדישות שיהיו זמינות בעתיד. שרת IPxמהווה פתרון מושלם לפריסה באתר בודד או ברשתות תקשורת מבוזרות ומרובות אתרים. המערכת מנצלת את יתרונות טלפוניית ה- IP תוך שילוב יישומי טכנולוגיות מובילות, כגון ACD, אפליקציותCONTACT CENTER , UNIFIED MESSAGING ופתרונותWIRELESS .
קיבולת משפחת מוצרי IPx נעה בין יחידות קצה בודדות ועד ל + 4000 יחידות קצה ומרשימה ביכולת השילוב הרציף של טלפונים, כרטיסי עורקים ושלוחות , מערכות דואר קולי, מסד נתונים ומערכות בקרה החל מהמערכת הקטנה ביותר ועד הגדולה שבהן. כל יכולות התקשורת – לרשותך.
פלטפורמת תקשורת המספקת פתרון לכל הצרכים העסקיים המתקדמים ביותר
המודולאריות במשפחת מוצרי IPxמאפשרת לחברה לבחור מערכת בתכונות ויכולות המתאימים לדרישותיה המדויקות, תוך שמירה מלאה על יכולת ההרחבה המודולרית לגודל ולתכונות עתידיות ובכך הופכת המערכת למובילה בתחומה.
העצמה והגמישות של מערכות תקשורת ה - IPx מאוגדות ביחידות מודולאריות הניתנות להתקנה בארון
("19 ו "23 ) במעמד על הרצפה או בתלייה על קיר. הדגמים יכולים לשמש בו זמנית כמתג רגיל, כשרת טלפוניה VoIP או בשני התפקודים יחדיו – הכל בהתאמה קלה ופשוטה לצרכים המשתנים של החברה.
IPx 500מערכת בגודל קטן עד בינוני
מערכת קומפקטית, אמינה ומתוחכמת.
שרת IPx 500 מאגד את כל התכונות, היכולות ויחידות הקצה של מערכת ה Coralבמלוא תכונותיה ויכולתה בתוך יחידה קומפקטית אחת. IPx 500 מצוידת ב- 8 תושבות לכרטיסי ממשק, לשלוחות ועורקים. קיימת אופציה להוספת שתי יחידות הרחבה התומכות ב- 10 כרטיסים כל אחת ולהגיע עד 448 יחידות קצה.
תחכום, ייעול ואיכות הם שמות נרדפים לשרת IPx 500 .

IPx 800 מערכת בגודל בינוני
שרת טלפונייה אמין וחכם, אידיאלי למשרדים בגודל בינוני ולעסקים מרובי אתרים. העיצוב והאפיון מבוסס על תכונות ה Coral המספק פתרון משולב ואידיאלי לעסקים בגודל בינוני. שרת IPx 800 בסיסי יכול לתמוך בשתי יחידות הרחבה ולהגיע לקיבולת של 720 נקודות קצה. התמיכה בקווים ובשלוחות IP בשרת, מתבצעת באמצעות כרטיס ( Universal Gateway) UGW.
שרת זה מהווה מענה מושלם לפונקציונאליות מלאה, ביזור ושרידות תקשורתית.
IPx 3000 מערכת בגודל בינוני עד גדול
שרת IPx 3000 נועד לעסקים הכוללים עד 3000 יחידות קצה – מערכת גדולה עם ביצועי תקשורת בטוחים ומרשימים. IPx 3000 פתוחה לתוספות עד ל 16 מדפי הרחבה ומהווה פתרון גמיש לחברות עם פוטנציאל גידול גבוה. המערכת מבוקרת ע"י מערך ממוחשב מסוג MEX ו- GC4 . קיימת אופציה לבקרות כפולות, למטרת שרידות גבוה.
שרת IPx 3000 זוכה להערכה רבה אצל קהל לקוחותינו.
IPx 4000 מערכת תאגידית גדולה
שרת IPx 4000 רב העוצמה מספק פתרון תקשורת מושלם לארגונים גדולים הדורשים תמיכה עד +4000 יחידות קצה ומבואות במערכות עם תנועת שיחות גבוהה ובמערכות המחייבות שרידות גבוהה.
IPx 4000 תוכננה להתמודדות עם משימות קריטיות בעומסי תעבורה כבדים. המערכת מבוקרת ע"י מערך ממוחשב מסוג MCP-ATS ו- GC32 עם אפשרות להתקנת גיבוי חם (Hot-Stand-By) וכן הספקת מתח ע"י ספק כוח כפול או משולש המבטיחים שרידות ודאית בתנאי עומס תקשורת קריטיים במיוחד.
שרת IPx 4000 הוא מהמובילים בתחומו בעולם.
התכונות המאפיינות את שרת IPx™
· מספק את כל התכונות, היכולות ויחידות הקצה של שרתי התקשורת Coral.
· מספק שילוב מובנה של קול ונתונים.
· גמישות תצורה מאפשרת ניצול אופטימלי של שטח ההתקנה.
· כל השרתים מותאמים לארונות "19 ו "23, לרבות ארונות שתוכננו לפי דרישות אזורי רעידות אדמה (IPx 500 ניתן לתליה על קיר או להתקנה בארון).
· מאפשר הזנה בזרם חילופין ובזרם ישיר בכל מדף.
· מאפשר חיבור לממשקי -E1, T1, BRI ,PRI ולרשתות תקשורת WAN/ LAN באמצעות מחברי RJ45 בגב הארון.
· מאפשר התקנה בארונות סטנדרטיים קיימים (למעט IPx 4000 (.
· תמיכה בחיבור מדף הרחבה הממוקם באתר מרוחק (עם מרכזת IPx 4000).
· מאפשר עבודה עם טלפונים אלחוטיים (Wireless) אינטגרטיביים עם תכונות של טלפון חכם.
· כ- 400 תכונות מגוונות ואטרקטיביות לכל משתמש.
· קשת תקשורת רחבה - החל מקווים אנלוגיים, ספרתיים ועד VoIP.


כל היתרונות במערכות - IPx
· מוכנות לעתיד : שרת IPx משלב טכנולוגיית IP עם טכנולוגית TDM מסורתית בכל מינון נדרש.
· אפשרות עבודה : כ- IP טהור, TDM טהור או שילוב בין השניים.
· גמישות : התכנון המודולארי מאפשר למערכת להתאים עצמה לשינוי או גידול בעסק ללא שינוי בבסיס נתוני הלקוח.
· יעילות: שרת IPx מאפשר תקשורת רשתית בין סניפים ללא מגבלות גיאוגרפיות ובטכנולוגיית IP.
· שימור השקעה : מערכות IPx ניתנות לשדרוג עתידי בתכנה ובחמרה לשם שמירה מתמדת על ההשקעה ובהתאם לצרכים ויכולות עתידיות של רשתות התקשורת.
· עלות רכישה כוללת נמוכה יותר : כמו כל מוצרי תדיראן , שרת IPx מאפשר שילוב טלפונים, כרטיסי שלוחות וקווים, מערכות דואר קולי, בסיסי נתונים ואלמנטים של שליטה ובקרה, מהמערכת הקטנה ביותר לגדולה ביותר.
· אמינות : שרת IPx מספק שרידות ואמינות במשימות קריטיות ותמיכה בתעבורה גבוהה ) מ 50,000 BHCA עד ( 250,000 BHCA (כאן ניתן לשלב גרף להסבר)
· טכנולוגיה מוכחת : תדיראן טלקום מספקת פתרונות תקשורת אמינים ומתקדמים למעלה מ- 40 שנה. אנחנו כאן בשביל התקשורת שלך - היום ובעתיד לבוא.
IPx 500 - הקומפקטית עם היכולות המקסימאליות
שרת התקשורת IPx500 משלב את כל היתרונות והגמישות של מערכות הקורל המסורתיות ביחידה קומפקטית ומשתלמת. שרת IPx500 ממוקם בלב פעילות מערכת המידע IT) ) ותקשורת הנתונים של החברה - זהו צעד משמעותי וחשוב בדרך לשילוב אמיתי בין העברת קול ונתונים ברשת תקשורת הארגונית שלך.
התכנון המתקדם והעדכני של מערכת ה- IPx500 מעניק לעסק יתרון של שילוב טלפוניית IP ללא ויתור על פונקציות, אפליקציות וטכנולוגיות מובילות כגון : ACD, דואר קולי אינטגראלי, ניידות אלחוטית ושילוב סלולרי.
המערכת קלה להתקנה ולתכנות ומצוידת ב- 8 חריצי כרטיסים עבור ממשקים פריפריאליים ו- IP Gateway .
קיימות שתי יחידות הרחבה עם 10 חריצי כרטיסים לכל יחידה, כל זאת עבור 448 יחידות קצה.
כמו בכל מרכזיות תדיראן , ההשקעה במערכת IPx500 מובטחת.
הרחבת המערכת בהתאם לצרכי העסק הנה פעולה פשוטה של הוספת מודולים לצורך הגידול במשאבים ותוספת יכולות חדשות לפי הצרכים המתפתחים.
IPx™ 500
שרת תקשורת קומפקטי עם יכולות של מרכזת PABX מסורתית .
יתרונות עסקיים :
· עוצמה - עיצוב בכרטיסים ממוזערים המכילים את כל המרכיבים הדרושים למתן מענה תקשורתי מושלם : שרת קטן וקומפקטי, קיבולות וממשקים עם יכולות של מערכת גדולה, מתוחכמת ומתקדמת.
· חזון - משלב טכנולוגית IPחדישה עם ממשקים אופציונליים למערכות התקשורת המסורתיות.
· גמישות - מאפשרת התאמה רציפה ומתחדשת לצרכים עסקיים משתנים ומתרחבים.
· יעילות - יחידות קצה ידידותיות למשתמש, לחצני יעדים ופונקציות.
· שימור השקעה - יכולת שדרוג קלה ומהירה לציוד ותכונות מערכתיות.
שימור התמיכה בציוד קיים לכל אורך הדרך( Ever-Green ).
יתרונות טכניים מובילים :
· ניצול שטח גמיש לאופטימיזציה בשטח ובמיקום פיזי .
· התאמה לארונות "19 או "23, כולל ארונות שעוצבו לצורכי אזורים סיכון מפני רעידות אדמה.
· אפשרויות הספקת מתח AC ו
.DC · אפשרות התקנה על קירות.
· מצויד ביחידת בסיס עם 8 חריצי כרטיסים אוניברסאליים ושתי יחידות הרחבה אופציונאליים בעלות 10 חריצי כרטיסים כל יחידה.
· תמיכה מלאה בטלפוניית ה IP עד IP טהור .
· תמיכה בממשקי T1, PRI ו- E1.
· כרטיסי PC אינטגראליים לאפליקציות ייחודיות.
· כרטיס ועידה, DTMF ו iDSP מובנה ( שיחה מזוהה על גבי שלוחות אנלוגיות).
· מערכת מיקרו סלולרית פנים ארגונית.
· תמיכה מלאה במשרד מרוחק או ביתי.
· חבילת תכונות לשילוב סלולרי מתקדם.
Coral FlexSets™
תקשורת Coral FlexSets ממוקדת בצורכי העסק המתפתח
לכל עסק המתמודד בשוק התחרותי של ימינו יש צרכים ייחודיים ולכן דרושה פלטפורמת תקשורת גמישה המסוגלת להתמודד עם הצרכים הנוכחיים ובנוסף מבטיחה את מוכנות העסק לענות על דרישות תקשורת עתידיות.
סדרת הטלפונים הספרתיים המתקדמת Coral FlexSet™ התואמת למרכזית Coral FlexiCom™ לתקשורת IP משולבת, מבטיחה שהפעילות של העסק לא תוגבל לעולם על ידי אופן תפקוד מערכת התקשורת.
תקשורת Coral FlexSets מתמקדת בצורכי העסק
יחידת קצה גמישה ונוחה למשתמש - מתאימה לעסקים היום ומבטיחה יעילות ללא פשרות. סדרת FlexSets מציעה מספר דגמים המציעים מגוון עשיר של תכונות ואפשרויות והמתפקדים כמסופי מידע למשתמש, גמישים ורב-גוונים. יכולת הגידול של FlexSets ניכרת בעיצוב הבסיסי - שישה עד 148 לחצנים המוגדרים על ידי המשתמש לפי בחירתו מקנים למשתמשים יכולת בלתי מוגבלת להגדיר העדפות אישיות ולייעל את עבודתם.
צג LCD אופציונאלי מציג את פרטי המטלפן ומידע עליו, כאשר משתמשים במקשי בחירה התצוגה משתנה כדי להראות תכונות אפשרויות לבחירה והפעלה בנגיעה אחת. מקלדת חיוג מיידי ודיבורית מובנית מאפשרים חיוג מהיר בעוד האפרכסת מונחת במקומה ומחוון הודעה בולט מודיע על הודעות חדשות.
שילוב מחשבים וטלפוניה
מודולים אופציונליים מאפשרים להפעיל שילוב מחשבים וטלפוניה ((CTI למימוש יישומים מתקדמים ושילוב עם מערכות חיצוניות. יישומים מתקדמים אלה ואחרים ניתנים להתקנה על ה על יחידה בסיסית.
מודול לחצנים נוסף FlexSet 40B משמש לתוספת והרחבה למערך הלחצנים עבור מכשירים מסדרה 280. כל מודול 40B מכיל 40 לחצנים הניתנים להגדרה על ידי המשתמש לשימוש בקו או להפעלת תכונות. על כל מסוף בסיסי ניתן להרכיב 3 מודולים כאלה וכך להגיע ל-148 לחצנים.
FlexSet 280S
· 26 לחצנים
· צג LCD 3 x 40
· דיבורית מלאה
· תפעול מקשי בחירה
· תמיכה ב-HDF
(טלפון ספרתי 280S המצולם לעיל) · גמישות ייחודית
· בחירה גמישה של טלפון ספרתי
· הטלפונים זמינים לפי בחירה בצבעים לבן פנינה או אפור פחם. בכל הטלפונים מותקנים מסדרת Coral FlexSets מותקנים לשם תפקוד עקבי, ארבעה לחצנים בתצורה אחידה.
· מנהל המערכת או משתמשים פרטניים יכולים להגדיר את יתרת הלחצים לפי הצורך. · צג LCD
· מספק מידע מפורט במבט חטוף
· נורית הודעה ממתינה
· התרעה מיידית על הודעות ממתינות
· מקשי בחירה

· גישה אינטואיטיבית לתכונות של מערכת Coral
· מקשי ניווט
· מאפשרים גלילת רשימות כגון תכונות, יומני שיחות ואפשרויות כינון
· 4 מקשי תכונות משותפים לכל המערכת
· מפעילים תכונות סטנדרטיות משותפות לכל הטלפונים
· מקלדת מקשים מיידיים
· מאפשרת חיוג מיידי של מספר ללא צורך בבחירת קו חוץ תחילה
· לחצני עוצמת קול/גלילה
· שליטה ברמקול, במערכת היד במוזיקה או כריזה
FlexSet 280D
· 28 לחצנים
· צג LCD 2 x 40
· דיבורית מלאה

FlexSet 120
· 12 לחצנים
· ללא צג (דגם 120 ניתן לשדרוג ל-120D)
· דיבורית מלאה
FlexSet 120D
· 12 לחצנים
· צג LCD 2 x 24
· דיבורית מלאה
FlexSet 120S
· 10 לחצנים
· צג LCD 3 x 24
· דיבורית מלאה
· תפעול מקשי בחירה
· תמיכה ב- HDF
יתרונות המערכת Coral FlexSets
מערכת הטלפונים היא ללא ספק הכלי השימושי ביותר בעסקים ולכן יש חשיבות גבוהה לגמישות שלה. Coral FlexSets מציעה מבחר, אמינות ותכונות שעומדים בדרישות התקשורת המיוחדות של העסק :
• רב-קווי
• דיבורית מלאה
• לחצני תכונות משותפים לכל המערכת •
לחצנים מוגדרים על ידי המשתמש •
מקלדת חיוג מיידי
• נורית הודעה ממתינה
• תאימות למערכת ראש
• כיוונון העוצמת הטון והצליל של החיוג
• בחירת גימור מט בלבן פנינה או אפור פחם
• בחירת משטח פנים מותאם
• מוצב על השולחן או תלוי על הקיר
• תאימות לעזרי שמיעה/בקרת עוצמת קול
(HAC/VC) • תאימות ADA(תקן בארה"ב לאנשים עם מוגבלויות)
• טווח התקנה רגיל עד 1,000 מטרים מהמרכזייה
• מנגנון ניתור מערכת יד/מערכת ראש (HDF), דגמים 120S ו-280S בלבד). תכונות אופציונאליות
• צג LCD עם 2 שורות תצוגה המכילות 24 או 40 תווים
• צג LCD עם 3 שורות תצוגה המכילות 24 או 40 תווים
• יכולת רב-לשונית (עד 4 שפות בו-זמנית)
• 8 עד 148 לחצנים מוגדרים בידי המשתמש
• מקשי בחירה ומקשי ניווט
• מודול הרחבה המכיל 40 לחצנים הניתנים לתכנות (40B)
• מודול ישום TAPI (APA)
• מאריך לטווח ההתקנה עד 2,000 מטרים

COMPOSIT Express

מוקד שירות הלקוחות הוא חלון הראווה של כל חברה. כל שיחה נכנסת, פותחת הזדמנות לבנות קשרים עם הנכס החשוב והיקר ביותר של החברה - לקוחותיה.
אנו, בתדיראן טלקום שירותי תקשורת מבינים שההצלחה של ארגון נשענת על יכולתו לספק בעקביות, לכל לקוח, חוויה חיובית, תוך הסתגלות מהירה לשינויים בשוק, ושליטה מלאה בפעילויות של מוקד השירות ללקוחות.
אנו מחויבים לספק ללקוחותינו פתרון מלא וקל למימוש מוקד השירות ללקוח.
מערכת Composit Express מקדמת את מוקד השירות של הלקוח לעידן חדש של , עבודה ורווחיות, ומעניקה לחברה יתרון תחרותי מובהק.
פתרון מושלם למוקד שירות ללקוח מערכת Composit Express מהווה פתרון כולל ואידיאלי למוקד שירות ללקוח שתוכנן במיוחד להתמודד ולעמוד בצרכים העסקיים של עסקים קטנים ובינוניים בתקופה בה יש להסתגל לטכנולוגיות חדשות.
המערכת מספקת סל מקיף ומתקדם הכולל : מענה קולי (IVR), שילוב מחשוב וטלפוניה (CTI), ניהול תורים חכם, הקפצת מסכים, גישה לבסיס נתונים, מערכות ניטור שליטה ובקרה וניהול מרכזי.
כידוע, ארגון אינו יכול להרשות לעצמו לבזבז זמן יקר בניסיונות הטמעה והרכבה של פתרון תקשורת למוקד שירות לקוחות. היכולות המובנות במערכת ה – Composit Express‎ ובעיקר היכולת להתאים אותה במהירות, מקצרים את משך ההתקנה והמימוש לממדים של ימים מספר, שבסיומם ניתן להפעיל מיידית את מוקד השירות ללקוח.
הדרך החכמה לשיפור כושר התגובה
בפשטות יתרה, מערכת Composit Express היא הדרך המהירה ביותר והקלה ביותר להעברת השירות ללקוח להילוך גבוה יותר . Composit Express מגדילה את האפקטיביות של מוקד השירות ללקוח וכן את ניצולת העבודה של נציגי השירות . בדרך פשוטה וחכמה זו למנהלי החברה תהיה ראייה עמוקה יותר ובקרה רחבה יותר על המתרחש, בעוד שביעות הרצון של לקוחות החברה תעלה. כל היתרונות החכמים :
· סל תכונות גמיש
· הוספת רשיונות נציג ורשיונות קווי IVR בהתאם לקצב הגידול
· ניתוב אוטומטי של שיחות לפי צורכי הלקוח
· ניתוב חכם המאיץ את עיבוד השיחה
· הצגת מידע ללקוח בעת ההמתנה בתור
· הפחתת עלויות באמצעות שיפור פריון העבודה של נציגי השירות
· שיפור הבקרה באמצעות ניטור בזמן אמת של ביצועים ומגמות
קלות ביישום, קלות בתחזוקה
מערכתComposit Express משפרת את יכולת הטיפול בשיחות של הלקוחות ובכך מייעלת את האופן שבו החברה עושה את עסקיה.
השמת המערכת של Composit Express לפי דרישות הלקוח הוא קל, מהיר ופשוט מאחר ואין בו צורך בביצוע אינטגרציה. הארכיטקטורה החדשנית של המערכת מפרידה בין התרשים העסקי של הארגון ובין פלטפורמת התשתית ויוצרת שתי שכבות עצמאיות תפקודית. פרוש הדבר הוא שמנהלי מוקד השירות יכולים לטפל בקלות בעדכונים ובשינויים של המערכת.
עתיד השקעה מובטח : Composit Express יכולה לגדול ללא תקלות למערכת Composit Pro, המאפשרת לשלב בקלות בעת הצורך, רכיבים של צד שלישי.
להתמקד בעסקים ולא בטכנולוגיה

מערכת Composit Express הופכת את מוקד השירות ללקוח למרכז שליטה כולל ע"י ערכת כלים מלאה המאפשרת לעסק לעמוד במטרות העסקיות ולמקד את מלא תשומת הלב בעסק ולא בטכנולוגיה. בהיותה מהירה וקלה להתאמה לתזרים השיחה הרצוי, מאפשרת Composit Express לכוון את חווית ההתקשרות של הלקוח בדיוק על פי הצורך. מערכת המענה הקולי המתקדמת של Composit Express‎ מאפשרת לספק שירות אישי על ידי הכוונה מהירה של שיחות לנציג השירות המתאים ביותר.
הטכנולוגיה באה לשירות העסקים בכל נקודה ונקודה :
* יכולות ניהול תורים מקיפה הכוללת מחווני זמן המתנה, הודעות מיקום בתור, החזרת שיחה מתוך התור ואפשרות להקלטת הודעה, משפרות את רמת שביעות הרצון של הלקוחות ובתוך כך ממזערות את עומס העבודה של נציג השירות
. * ניטור בזמן אמת וכלי הדיווח מקנים גישה קלה לדוחות, ניתוחים ומעקבים ארוכי טווח, המבטיחים אפקטיביות ופריון עבודה מרביים של נציגי השירות וסוכני המכירה.
יתרונות המערכת
· ניתוב אינטליגנטי מבוסס-מיומנויות (Skill Based Routing) - מינוף של פרופיל הלקוח, סל המיומנויות של המוקדן והלוגיקה העסקית, מאפשר לשפר את רמת שביעות הרצון של הלקוחות ולהעלות את רמת פריון העבודה של המוקד.
· הקפצת מסך - תצוגת פרטי לקוח המאוחזרת ממסדי הנתונים של הארגון ומידע שהוזן על ידי הלקוח מבטיחה שלרשות נציג השירות עומד המידע הנחוץ עוד לפני שהוא מתחיל לדבר עם הלקוח
. · ניהול תורים כולל - ערכה מלאה של אפשרויות למתן מענה לזמן ההמתנה בתור, כגון הודעות זמן המתנה, מקום בתור, החזרת שיחה ואפשרות להקליט הודעה ללא איבוד המקום בתור מבטיחים שירות באיכות גבוהה ומביאים למקסימום את פריון העבודה.
· מענה קולי (IVR)‎ – מאפשר לספק שירות אישי יעיל בעלות נוחה
· כתיבת תסריטים – (TDI) – כלי ייחודי מסוגו המאפשר למנהלי המערכת לכתוב את תסריטי המערכת וניתובי השיחות באמצעות טבלה המאפשרת בחירה של ערכים מובנים
Co r a l F l e x i ComTM 400
תקשורת IP משולבת לעסקים בגודל בינוני
CoralFlexiCom 400 מספקת את כל התכונות המתקדמות הדרושות בסביבה תחרותית תוך הגנת השקעה מקסימלית ע"י גידול מודולרי
יכולות של מערכת גדולה לשירות עסקים בגודל בינוני
בחירת מערכת תקשורת לעסקים בגודל בינוני הפכה כיום למשימה סבוכה עקב ריבוי החלופות בשוק התקשורת המודרני. ארגון עשוי להפעיל משרדים באתרים שונים ומרוחקים, להעסיק צוות נייד או עובדי משרד ראשי. לרשות הלקוחות מבקש הארגון להעמיד תקשורת אמינה וזאת מבלי להזדקק לכפילות מערכות בזבזנית. ייתכן גם שארגון מרחיב את היקף העסקים שלו וצופה גידול עתידי. בכל המצבים האלה דרושה לארגון מערכת שיכולה לגדול יחד איתו מבלי לאבד את השקעות שנעשו במערכות תקשורת קודמות. Coral FlexiComTM 400 מאפשרת לנצל את היתרונות של מערכת גדולה, להשתמש ביכולות כגון רישות IP ניתוב שיחות אוטומטי (ACD) כבר היום ולהגדיל מחר בקלות את הקיבולת והיכולות. בין אם משרדי חברה מרוכזים באתר אחד או פרוסים באתרים מרובים, Coral FlexiCom 400 מספקת את כל התכונות המתקדמות הדרושות בסביבה התחרותית העכשווית, ובתוך כך מגינה על ההשקעות באמצעות הרחבה מודולארית מותאמת לגידול בצרכים.
הגנה על ההשקעה באמצעות הרחבה קלה
מערכות FlexiCom מבוססות על פלטפורמת חומרה ותוכנה אחידה לשם הגנה על ההשקעות בתקשורת ככל שצורכי תעבורת הנתונים של ארגונים עסקיים משתנים וגדלים. מערכת Coral FlexiCom 400 המשרתת משרדים שיש בהם בין 100 לבין 384 מבואות לחיבורי כבלים, מוכנה להרחבה בכל עת. הקלות שבה ניתן להוסיף יכולות למערכות Coral FlexiCom היא מרכיב עיקרי בעוצמתן. עסק שמתקדם למערכת גדולה יותר יוכל להמשיך ולהשתמש באותם טלפונים, בקרה משותפת, כרטיסי חיבור לעורקי תקשורת ולמרכזיות ציבוריות, מסדי נתונים ותכונות. משך החיים המורחב של המערכת חוסך בצורך להדריך מחדש את משתמשיה. כינוס קול ונתונים
Coral FlexiCom 400 מאפשרת לעסקים לממש את פוטנציאל החסכון בעלויות ואת היכולות המתקדמות המוצעות על ידי איחוד שירותי המידע . עובדים בכל רחבי העולם יכולים לתקשר ולהעביר קול ונתונים ישירות ברשת התקשורת התאגידית באופן נקי מתקלות. העובדים באתרים מרוחקים ייהנו מאותן תכונות, כגון דואר קולי, שיחה מזוהה וכריזה קולית ברשת, שמספקת המערכת במשרד הראשי של החברה, כאילו היו מחוברים אליה בחיבור ישיר, וכאן הוזכרו רק כמה תכונות.
Coral FlexiCom 400 מספקת את העוצמה והיתרונות של שילוב מחשבים וטלפוניה (Computer Telephony Integration - CTI). תמיכת CoraLink® במערכות TAPI® של Microsof, CT-Connect® של Intel ו-CallPath® של IBM מציבה את המעבד של FlexiCom ב"לב רשת התקשרות המקומית(LAN)". ישומי CTI הנתמכים באמצעות TAPI של Microsoft, מציעים רשימה ארוכה שהולכת וגדלה של ישומים נפוצים, כגון Outlook®, ACT®, GoldMine® ועוד. הארכיטקטורה הפתוחה של Coral FlexiCom עושה אותה לפלטפורמת מיתוג CTI המתקדמת ביותר בגודלה ולפיתרון רב-עוצמה לכל ישום משולב של טלפוניה ומחשוב, עתה ולעתיד לבוא.
דלת פתוחה לרשת פתוחה
Coral FlexiCom 400 מציעה יכולות רישות מלאות להעברת מידע מכל סוג ברשתות ATM, Frame Relay, IP או PSTN, משתמשי Coral FlexiCom 400, בין אם הם משדרים קול, נתונים או וידאו, יכולים להעלות בצורה דרמטית את יעילותם על ידי שימוש בתכונות שמעמידה לרשותם רשת התקשורת, כגון קישוריות תאגידית, שיחה מזוהה, מיסור אחוד, החזרת שיחה או חניה, ניתוב אוטומטי, כריזה קולית ברשת ועוד. בנוסף, מאחר שתוכנת רישות ISDN של Coral QNet™ עומדת בדרישות תקן QSIG לשקיפות תכונות של מערכות, מוכנה Coral FlexiCom 400 לתמוך ולפרוס בקלות טכנולוגיות עתידיות.
יישומים מתוחכמים לכל תעשיה Coral FlexiCom 400 אידיאלית לעסקים כלליים וליישומי טכנולוגיה עילית במיתוג טלפוני ועומדת בכל הדרישות של עסקים עכשוויים המבוססים על תעבורת נתונים גבוהה.
· סניפים שלרשותם תקשורת קולית ותמסורת נתונים אל המשרד הראשי ואל סניפים אחרים ברשת התקשורת התאגידית
· ארגונים רפואיים שבהם רופאים במקומות מרוחקים יכולים להשתמש ברשת התקשורת כדי לצפות בו זמנית בתיק חולה ולקיים דיון במחלתו
· מוסדות פיננסיים בעלי צרכים מיוחדים של מחשוב טלפוניה ורישות
· חברות שיווק קמעונאי שדרושים להן עדכוני מלאי דחופים ומידע על זמינות מוצרים
· סוכנויות ממשלתיות המפוזרות באתרים רבים והדורשות רשת תקשורת ישירה ואמינה
· ככלל, כל משרד או מקום עבודה המתבסס על תקשורת
· עסקים בינוניים שדרושה להם מערכת מותאמת העומדת בציפיות היזמות והגידול שלהם
· מוקדי שירות לקוחות מקצועיים
Coral FlexSets™ מספקת גמישות ייחודית
Coral FlexiCom 400 תומכת במשפחת טלפונים ספרתיים קלים להפעלה בעלי אוסף תכונות עשיר המוצעים עם 6 עד 148 לחצנים הניתנים לתכנות. בין האפשרויות נכללים גם טלפון עם מקשי בחירה ועמדת מפעיל המבוססת על מחשב אישי.
Coral FlexiCom 400 מספקת:
· איכות איתנה כסלע
· מעבר חלק ונקי מתקלות למערכת מתקדמת (אותם תוכנה, טלפונים וחומרה גדלים עם העסק)
· רישות מתקדם
· תקשורת IP מאופשרת
· תקשורת אלחוטית
· מיסור אחוד
· דואר קולי משולב
· פלטפורמה הניתנת להרחבה
· ישומי ניתוב שיחות אוטומטי (ACD) וניהול מוקדי שירות לקוחות
FlexiCall מצלצלת בו זמנית בטלפון השולחני ובטלפון הסלולרי של משתמש ומעבירה שיחות שהתקבלו בטלפון הסלולרי חזרה למערכת הטלפונים. FlexiCall יכולה להבטיח נגישות למשתמש הסלולרי לכל תכונות המרכזת בכל מקום ובכל זמן.
יכולות רישות תקשורת IP מכונסת מהטובות בעולם. משרדים ראשיים של תאגיד וסניפיו בכל רחבי העולם יכולים לתקשר ולהעביר נתונים בקלות בקווים חכורים מסורתיים או ברשת תקשורת פרטית.
תכנות פשוט. ניתן לתכנת תכונות רבות על לחצן בודד, כגון העברת שיחה לכל בדואר קולי, השתקת הכריזה הקולית על ידי פקודת "לא להפריע" והפעלת מחוון חזותי על ה-FlexAttendant כדי לבטל את הפעולות האלו, פשוט לוחצים שוב על הלחצן
. הפצת שיחות אוטמטית (Automatic Call Distribution - ACD). יכולות ADC נרחבות, ניתוב שיחות אינטלגנטי ומנגנוני ניהול שיחות מאפשרים לצוות מוקד שירות לספק שירות לקוחות מהטובים בעולם ולמפקחים שלהם להגיב על ההתרחשויות במוקד השירות המשתנות ללא הרף.
הפחתת העלות הכוללת של הבעלות. שלא כמו מרבית פלטפורמות התקשורת Coral FlexiCom, מאפשרת להעביר טלפונים, כרטיסי עורק ומרכזיה, מסרים קוליים, מסד נתונים ורכיבי בקרה אחידים מהמערכת הקטנה ביותר ועד הגדולה שבהן.
הגנה על ההשקעה. באופן מרשים, כל מערכת Coral FlexiCom שהותקנה משנת 1987 והילך ניתנת לשדרוג ל-ISDN, מיסור אחוד, העברת קול באינטרנט (VoIP) ורישות, ללא צורך בהחלפת הציוד עצמו.
ארכיטקטורת האפיק הכפול מעלה את רמת האמינות על ידי פיצול התקשורת לשני נתיבים. לכל מערכת לוח אם הכוללת מחברים לכרטיסים, אם אפיק אחד נפגע, Coral FlexiCom 400 תמשיך לתפקד באפיק השני.
הספק שיחות גבוה בשעות העומס מבטיח שגם התעבורה הכבדה ביותר לא תאט את מערכת Coral FlexiCom 400.
עיבוד מבוזר מבטל את האפשרות של כשל בנקודה יחידה השכיח היום במרבית מערכות הטלקומוניקציה - נפילת שיחות. כאשר מתבצעת ומתמסדת שיחה בין שתי מערכות Coral FlexSets, ניתן לסלק את המעבד הראשי של Coral FlexiCom 400 מבלי לגרום לנפילת השיחה.
Coral QNet זו המערכת שמקנה ל-Coral FlexiCom 400 את היכולות לתפקד ברשת עם מערכות מרוחקות. Coral QNet תומכת בתקנים פתוחים וגמישות הנחוצים לשילוב מגוון יישומים והתקנים חדשים.
Coral Flexicom 400 - פלטפורמת תקשורת רבת-עוצמה
-------------------------------------------------------------------------


דרור שירותי משרד – מכתב שיווקי - דיוור ישיר

בעל עסק,
מהיום, למזכירה שלך – אין חופשות,
אין תלושים,
ואפשר לפטר ללא פיצויים !
באו נשים דברים על שולחן העבודה והעסק.
העסקת מזכיר/ה כרוכה בלוגיסטיקה בת 15 מהלכי גיוס, תפעול ותגמול מינימליים :
ניפוי קורות חיים לפני ריאיונות
ריאיון עבודה
חתימת חוזה
תקופת חפיפה
תלוש משכורת
ביטוח בריאות
נסיעות
חופשות
ימי מחלה
חופשת לידה
הפסקות יזומות וטלפונים פרטיים
לאחר שנה – ביטוח מנהלים
מתנות לחגים
מעקב אחר יעילות העבודה
פיצויי פיטורין ומנקודה זו ואילך –הגלגל יכול עוד לחוזר על עצמו שוב ושוב.
החזון שלנו פשוט וברור : לכל עסק יש עדיפות ברורה לעבוד עם ספק חיצוני כנגד חשבוניות במקום לצרף עובד חדש לעסק. כל בעל עסק שמבין כלכלה פשוטה ידע לתרגם את המשפט האחרון לפלטפורמה של חיסכון והתייעלות משמעותיים.


אנו בדרור שרותי משרד נותנים לך חופש מלא להתמקד בפעילות העסקית שלך מתוך ידיעה כי כל יישומי המשרד שאתה צריך עומדים לרשותך :
- כל שירותי הגביה מהלקוחות – שוטף ויזום
- כל שירותי הטלפוניה והפקסימיליה ללקוחות – שוטף ויזום
- כל שירותי הדואר האלקטרוני ללקוחות – שוטף ויזום
- כל שירותי השיווק הטלפוני ללקוחות פוטנציאליים
- ניצול זמן מקסימלי ומדוד
למה עדיף להשתמש בדרור שירותי משרד על פני מזכירה ?
- שירותי משרד כנגד חשבוניות מס – מוכרים כהוצאה לעסק
- שירותי משרד לפי שעת עבודה – 35 ₪ - החיסכון העצום והמשמעותי ביותר
- דרור שירותי משרד - ספק החוסך את 15 מהלכי הגיוס והתגמול
- בעבודה מול דרור שירותי משרד לא תידרש לפיצויים בסיום
התקשרות - דרור שירותי משרד מתנהלים במקצוענות ובזריזות
- אמינות, אחריות ויעילות מהווים את הקוד האתי ע"פ אנו פועלים.
עכשיו עליך להחליט במה אתה בוחר :
בעובד/ת מן המניין שיעלה לך חודשית לפי שכר מינימום ויותר או להתקשר במהלך היום ל דרור שירותי משרד ולתדרך מה אנו צריכים לבצע היום במהלך שעת עבודה?
(אגב, אין לנו זמן לשחק סוליטר ! )
ברוכים הבאים לחופש של דרור שירותי משרד.

--------------------------------------------------------------

פרופיל חברה - שפת M

שפת M הוקמה בשנת 2003 מתוך ראיית הצרכים המשתנים בשוק העולמי, הגלובליזציה שמגיעה לכל יבשת ומדינה ובתוכו האינדיבידואל הפרטי או העסקי שנאלץ ליישר קו עם האופנות, הטעמים, המותגים וכמובן התקשורת הבסיסית ביותר – השפה.
שורשים
השורשים של שפת M נטועים עמוק בארצות שונות מהם מגיעים המורים שלנו.
כשניגשנו לבחור שם עסקי לפועלינו, אך ברור היה הדבר כי שפת אם היא המייחדת אותנו כחברה ללימוד שפות, מאחר וכל המורים שלנו הם בראש ובראשונה בעלי שפת אם מארץ מוצאם ובכלל זה בעלי תעודת הוראה ותואר אקדמי רלוונטי.
כל תלמיד בשפת M יכול ללמוד את השפה ממקור ראשון, מהימן ומוסמך לכך בכדי להכיר את השפה על כל רובדיה ומנהגי הארצות הדוברות את השפה.
הרעיון שמוביל אותנו בשפת M הוא לחבר את התלמידים לשורשי המוצא של כל שפה כדי לעמוד ביכולות תקשורת מרשימות וישומיות כאחד.
הדרך שלנו לשפת האם
שפת – M פועלת בשיטות החדשניות ביותר הידועות כיום ללימוד שפות ובפיתוח מיומנות דיבור, קריאה, כתיבה והבנת הנשמע.
אנו מאמינים כי כדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר בלימוד שפה ולהעמיק בה עד לרמת שפת אם, חשוב שהתלמיד יחווה את כל המרכיבים החיצוניים והפנימיים שמשפיעים על התהוות השפה על כל נגזרותיה. מרכיבים חיצוניים כגון : אירועי תרבות, מוסיקה, מחול, מסעדות אוטנטיות והופעות משולבים בתהליך הלימודי כדי לחדד את תחושת השורשיות לשפה ומנהגיה המרכיבים הלימודיים הפנימיים הם גולת הכותרת ומבוססי מולטימדיה :
· לימוד בעזרת וידאו המשלים לימוד דידקטי בספר
· לימוד דרך פרסומות וסרטים
· לימוד דרך שירים
· לימוד בעזרת אינ
טרנט · לימוד בעזרת או
דיו – קלטות שמע · תרגלי סימולציה
- ROLE PLAY כל מרכיבי הלימוד, החיצוניים והפנימיים משולבים יחדיו לחוויית לימוד מעשירה, מגוונת ומאתגרת מאוד כדי לעמוד ביעדים שהצבנו בתחילת הלימוד.
הניסיון שרכשנו בשפת – M מוכיח כי כאשר הלימוד מובנה כחוויה כוללת התוצאות מרשימות מאוד אפילו אנשים שהם בעלי שפת אם מארץ המוצא.
השפות שלנו
שפת M מתמחה בלימודי שפה בשתי רמות עיקריות: מתחילים, מתקדמים ובסיגמנטים של: מבוגרים, ילדים, נוער, לעסקים והכנה לבגרות.
כל התלמידים בשלב הראשוני עוברים אבחון כדי לאמוד את התאמתם.
· אנגלית
· ספרדית
· איטלקית
· ספרדית עסקית
· אנגלית עסקית
מייסדת החברה – אליסיה מלר, בוגרת קורס הוראת ספרדית כשפה זרה של מכון סרוונטס, בעלת תואר אקדמי של NYIT ובוגרת אוניברסיטת מננדס פליו- UMIP שבסנטאנדר בספרד להוראת ספרדית כשפה זרה, בוגרת אוניברסיטת LA RIOJA שבספרד להוראת ספרדית עסקית.
אליסיה מאמינה ויודעת כי לימוד שפה חייב להיות חוויה וכשהחוויה מושלמת כך גם יכולות הלימוד והתוצאות.
שפתM , כאן, בשבילכם, בכל שפה.
---------------------------------------------------------------


אודותינו – גן קשת בענן.
מי אנחנו ?
לפני כל המילים הגדולות והמחייבות על חינוך, ערכים ומחויבות, יש כוח ראשוני שהניע אותנו בגן קשת בענן – אהבה אמיתית בגידול ילדים. בלי הכוח הראשוני הזה לא היינו יכולים לגלות את כל צבעי הקשת בגידול ילדים.
לא במקרה בחרנו את השם גן קשת בענן . בתוכו יש את כל הצבעים השונים וכל הגישות השונות המתאימות לכל ילד אותם אנו מביאים בכל בוקר לגן . ברעננה ( רח' רבוצקי 4 ג')
הצוות של קשת בענן
טלי שגיא ( B.A בחינוך וגננת מוסמכת ) - מקימת הגן והמנהלת עם צוות הגן המנוסה בנו נוסחה ייחודית לגלאי 3 חודשים עד שנתיים ובו החזון של גן קשת בענן : להתקדם וללמוד יד ביד, ההורים והילדים, על שלבי ההתפתחות השונים שלנו כהורים ושל הילדים כמסע חוויתי לפי הגישות העכשוויות ביותר בחינוך בגיבוי הניסיון האין סופי בגידול ילדים והכל כחוויה בונה ובלתי נשכחת לשני הצדדים.
איך הכל התחיל
גן קשת בענן הוא גן אחר.
כשבנינו את הגן, רצינו להפיח רוח חיים אמיתית במילים : "אחר, שונה, חדש" כדי להתאימו לרוח החינוך העכשווית ולחשיבה יצירתית בונה במקביל לניסיון הרב שנצבר בגידול ילדים. זה לא היה פשוט...אך כשהשקענו את כל שיש בתוכנו נולדה הקשת בענן.
איך הכל עובד
בגן קשת בענן רק שתי קבוצות קטנות ואינטימיות (אומרים עלינו "כל הקודם זוכה!") וחיי גן עשירים ומגוונים - גינות, פינת חי קבועות, ספריית הורים ומגוון עשיר של חוגים. הגישה החדשה, המבוקרת והמגוונת של קשת בענן זכתה להדים חיוביים הן מההורים והן מהילדים. אחד היתרונות הבולטים הוא אתר אינטרנט שאפשר דרכו לצפות על הנעשה בגן דרך מצלמות המוצבות בגן. כך ההורים נשארים חלק מחוויית ההתפתחות של הילדים בכל רגע נתון ויכולים לראות את כל הנעשה בגן (הקליקו על ביקור בגן כדי לראות את הגן...).
הסיסמא שלנו - לגדול בכל הצבעים - מתארת במדויק את רוח הגן וגישתו הייחודית בחינוך, גדילה והתפתחות.
--------------------------------------------------------------------------------כלבויניק
אודותינו
חברת כלבויניק הוקמה בשנת 2001 ע"י ארבעה יזמים מישראל וארה"ב במטרה ברורה להביא את בשורת השירות, המקצוענות והעשייה ללא פשרות הרווחת בארה"ב לישראל. בסיסה של החברה משויך לחברת האם שלנו בארה"ב : fifty states relocation services חברה שעוסקת בעיקר בהובלות בין מדינות ובתוכם, בשנה האחרונה התרחבה החברה למתן פתרונות כוללים בתחום השירות – התרחבות שנבעה מתוך דרישות חוזרות ונשנות של לקוחות להרחבת סל השירותים שלנו.
חברת כלבויניק מקושרת אך ורק עם ספקי משנה הטובים ביותר בתחומם. האמינים ביותר. המקצוענים ביותר. לא פחות ולא יותר. כולם ככולם נבחנו בקפידה כדי לעמוד בסטנדרטים גבוהים בלבד במתן שירות מקצועי ואמין – ללא פשרות.
אנו מאמינים כי כל התקשרות בין הלקוח ונותן השירות חייבת להיות מהירה, זולה ובעיקר אפקטיבית. האפקטיביות חייבת לרצות את שני הצדדים : את הלקוח בכך שיקבל את המחיר הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר, את נותן השירות : בכך שנבחר על סמך הצעת המחיר הטובה ביותר שהציג מול מתחריו ובכך שהמוניטין שלו יגדל. חזון זה מלווה אותנו עוד מתחילת הדרך ומוכיח את עצמו בכל פעם מחדש – כל הצדדים יוצאים נשכרים.
הקונספט של כלבויניק הוא פשוט וגאוני – כל ספקי השירות מקבלים בזמן אמת את הזמנות העבודה המפורטים של הלקוחות ונדרשים לצאת לקרב רב על המחיר הטוב ביותר. הטוב ביותר – ינצח ויקבל לבצע את העבודה. ( ( MAY THE BEST MAN WIN....
כלבויניק הוקמה לפי שני קווים מנחים : האחד - תורת מתן השירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוח, והשני – אם הלקוח שלנו עומד להזמין עבודה ולשלם בעבורה את מיטב כספו, עדיף שיחסוך כמה שיותר מזמנו ומכספו.
לפי הניסיון שלנו שני קווים אלו נפגשים ויוצרים מעגל טוב לכולם.
אחד מיזמי החברה הוא איש שיווק מתחום האינטרנט שעמל רבות על פיתוח האתר שלפניכם. השקענו מחשבה רבה כדי לבנות ממשק אינטרנטי זמין וקל לשימוש – ללקוח ולספק השירות- כדי לענות על הדרישות הצפויות .
כל שנותר לנו הוא לאחל לכולם בהצלחה. בקליק.


---------------------------------------------------------------------------

חברת זכאי - פרופיל חברה
בכל יום אוטמים ומשקמים עוד בית בישראל, בכל חורף מטפטפת טיפה ועוד טיפה לתוככי הבתים ונסדק עוד סדק במבנים בישראל.
חברת זכאי איטום ושיקום מבנים הוקמה בשנת 1954 ע"י המייסד ציון זכאי מתוך חזון אישי של שימור מבנים ועמידותם בפגעי הזמן והאקלים. באותם ימים של קום המדינה נוסף ערך מוסף לפעילותו - אהבת העבודה העברית ושימור מבנים שהיו כאן הרבה שנים לפנינו. במהלך חמישים שנות הפעילות הצטרפו בניו למעגל העבודה והביאו טכנולוגיות עדכניות ואף הרחיבו את חוג הלקוחות.
חברת זכאי ובניו פועלת ברחבי הארץ בניהולו של אברהם זכאי ( קבלן רשום מס' 17185 ) במטרה לממש שישה יעדים עליהם בנויה החברה :
· איכות גימור גבוה מאוד – ללא פשרות.
· שימוש בחומרים ובטכנולוגיות מובילים בלבד.
· עובדי החברה מהוקצעים בתחום איטום ושיקום.
· מתן אחריות כוללת עד 10 שנים.
· שירות לקוחות משלים - בכל יום עד 22:00. · ביטוח העבודה ע"י חברת ביטוח.
יעדים אלו באים לידי מימוש ע"י המרכיב העיקרי והמייחד את החברה – ניסיון מקצועי מוכח בן 50 שנה.
מקצוענים על הגובה
החומר האנושי שמוביל את זכאי ובניו כבר חמישים שנה להצלחות הם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיטום והשיקום. המקצוענים שלנו יודעים בדיוק רב לזהות ולפתור בעיות קיימות ועתידיות.
כדי לשמר רמה גבוה זו, מנהל החברה משתתף בתערוכות מקצועיות בארץ ובעולם ומנהלי העבודה משתתפים בהשתלמויות מעשיות בתחום כדי להביא לרשות לקוחותינו את העדכון העכשווי ביותר לחיזוק, שימור ואיטום המבנה.
חומרי העבודה והטכנולוגיות בשימוש החברה הם מהמתקדמים והאיכותיים ביותר ובעלי תו תקן ישראלי (מכון התקנים) או אירופאי שהוכיחו את יעילותם. אנו שמים דגש מיוחד על שימוש בטכנולוגיות של מותגים עולמים, כגון Boche , Ker , Makita, פז ודלק כדי להגיע לרמת איכות איטום ושימור עמידים לאורך זמן.
לרשותכם חברת זכאי ובניו מבצעת עבודות איטום במתחמים שונים.
· איטום ושימור מבנים בינוניים וקטנים : * איטום גגות * איטום פתחים ואדניות * איטום מרתפים ומרפסות
· איטום ושימור מבנים גדולים : * איטום מאגרים ובריכות מים * איטום מנהרות * איטום חיצוני למבנים רבי קומות בסנפלינג
· שיקום מבנים : * חיזוק אבנים * שחזור ושימור המראה החיצוני והפנימי
לקוחות בין לקוחותינו נמנים משרד השיכון, משרד הביטחון, רשות הדואר, האוניברסיטה העברית, עיריית ירושלים, ועוד לקוחות פרטים רבים ברחבי הארץ.
אנחנו, בזכאי ובניו יודעים שאיטום ושיקום מבנה היא לא רק עבודה שחורה אלא עבודה משמרת.
50 שנה של ניסיון – מדברים בעד עצמן


-------------------------------------------------------------------------------------


מרכז רפואי משואה – קופירייטינג לפולדר
מרכז רפואי משואה. כי צריך לדעת ולהבין את כל הצרכים של כל רופא לכל חולה .
מרכז רפואי משואה נבנה מתוך ראיה מוקדמת של צורכי הרפואה העתידיים, שרות יעיל ואיכותי לחולים ומעל לכל מתוך הבנת המשמעויות והצרכים ברפואה מתקדמת.
בתוכנית המתאר של המבנה הוקצו שטחים ייחודיים למבנים רפואיים והכנה לדרישות המאופיינות של כל רופא ומטפל. ' מרכז רפואי משואה ' רשום בטאבו כמרכז רפואי, נתון המהווה יתרון לבעלי מקצוע בתחום הרפואה והטיפול השואפים לגדול ולפתח את הקליניקה הפרטית .
מיקומו של ' מרכז רפואי משואה ' בפסגת הר מסביר באופן ברור את שאיפות ויעוד המקום : להוות מרכז רפואי מוביל בתחומי הרפואה – " כמשואה לפני המחנה " .
יתרונות המקום בולטים לאין ארוך : מיקום שקט ודיסקרטי, קופת חולים, בית מרקחת, רופאים פרטיים וחניה בשפע .כמו כן המרכז הרפואי פתוח ליתרונות התואמים את אופי המקום כמו : רפואה אלטרנטיבית, רפואה שיקומית, ספא, וכיו"ב. השראת הארכיטקטורה הייחודית במרכז הרפואי בהתאם לדרישות הרפואה התקדמת המציבה את הלקוח במרכז; אבטחה בכניסות, לובי מפואר, משרדי קבלה פרטיים וכלליים, מעליות ודרכי גישה לנכים, מיזוג אוויר ועיצוב חללים פנימיים לנוחות החולים.
מרכז רפואי משואה שם דגש באפיון הקליניקה הפרטית של כל רופא ומטפל בתחומו משלב העיצוב הפנימי (ע"י מעצב ידוע בתחום) ועד מתן שירותים נלווים או משלימים לקליניקה : שירותי הזמנות, ניהול יומן וכיו"ב . הכל לפי סטנדרטים השמורים לארה"ב ואירופה .
במרכז הרפואי שטחים בין 80מ"ר ל- 700מ"ר למכירה או השכרה .

לפרטים נוספים נעמוד לרשותכם במשרד המידע והמכירות


--------------------------------------------------------------------------


מקשרון – פריצת דרך בתחום התקשורת השיווקית.
תוכנת מקשרון מפעילה 10 מנועי תקשורת שיווקיים שמזניקים את כל תחומי ה'מרקום' Marketing & Communication ) ) :
· דיוור ישיר
· פרסום
· שיווק
· טלמרקטינג
· ניהול מאגרי מידע ומכירות
· סטטיסטיקה וניהול שיווקי
למקומות שאפילו את/ה לא תאמינ/י !
· המנועים של מקשרון :
· דיוור ישיר ע"י דוא"ל לכל הנמענים בלחיצת כפתור
· דיוור ישיר ע"י תוכנת פקסים ייחודית לכל הנמענים בלחיצת כפתור
· הפקת כתובות הנמענים והדפסתם לדואר ולדיוור ישיר בלחיצת כפתור
· טלמרקטינג – עמדת ניהול ופיקוח
· טלמרקטינג – עמדת תפעולית למוקדן/ית
· טלמרקטינג אוטומטי בלחיצת כפתור
· הפקת דוחות סטטיסטיים
· פילוח קהלי יעד וניהול מאגרי לקוחות
· ניהול מכירות אפקטיבי ע"י תוכנת מכירות
· מערכת ידידותית ופשוטה מאוד בעברית ואנגלית
· _____________________10 מנועים, 6 תחומים – בלחיצת כפתור.
מקשרון מחזיקה בכל התהליכים המדויקים והבדוקים לקידום השיווקי של העסק שלך לפי פרמטרים פרסומיים מובהקים. שם המשחק הוא – חיסכון בזמן ובכח אדם, חיסכון בכסף ואפקטיביות מדודה.
התוכנה היא פרי פיתוח בן שנתיים וחצי של טובי המתכנתים מהחברה שעמלו על מוצר שיתן את כל הפתרונות
האפקטיביים ביותר בתחום התקשורת השיווקית. שסיימנו את שלב הפיתוח והצגנו את התוכנה באירוע ההשקה,
הנוכחים במקום העבירו לנו מסר ברור : " אתם עומדים לשנות את פני המרקום, מהיום " . ועכשיו היא כאן, לרשותכם.
המהפכה בתחום השיווק כבר כאן, עכשיו הכדל נתון בידך - תוכנה אחת, 10 מנועים ופריצת דרך אחת.
מקשרון
תפיסה חדשה בלחיצת כפתור.
עוסק/ת בתקשורת שיווקית ופרסום ?
פעל/י כבר עכשיו לקידום העסקי שלך עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים – לחץ כאן להצעה ייחודית למנהלי שיווק
התפיסה שלנו : במידה והתוכנה לא תספק את הדרישות אנו מתחייבים להחזר כספי מלא !


---------------------------------------------------------------
צור קשר
תוכן הודעתך
כל הזכויות שמורות ל URCreative