אודותינו

 

 URCreative היא אחת מחברות התוכן השיווקי, הקריאייטיב והמיתוג העסקי מהמובילות בתחומן.
מוצרי הקריאייטיב שלנו משמשים לקוחות פרטיים, מיזמים חדשים, עסקים בהקמה ומשרדי שיווק ופרסום בחיזוק ובניית תדמית, השלמות קמפיינים, שדרוג מהלכי שיווק ומיתוג כולל.

כל קריאייטיב ותוכן איכותי מבוסס על לימוד הלקוח ומוצריו, הצרכים והמטרות השיווקיות-אסטרטגיות. מתוך כך, אנו בונים מהלכי שיווק ופרסום התואמים להובלת המוצר בדרך לקהלי יעד שונים בארץ ובעולם.
כל מילה, כל עיצוב, כל מהלך נבחנים בקפידה – יש מקום להצלחות בלבד.

כאן זה מתחיל


בשנת 1999 התחלנו כעסק עצמאי לקופירייטינג וקריינות.עם הזמן התפתחו קשרי עבודה מול משרדי פרסום מובילים בארץ, ומשם נסללה הדרך להתמקצעות בענפי קריאייטיב נוספים.
הוספנו שחקני חיזוק יוצאי משרדי פרסום מובילים, ויחד בנינו קמפיינים שפרשו כנפיים והופיעו בכל העולם. קבוצת הלקוחות גדלה והתפתחה - מחברות היי טק ו Low Tech, עיריות ומוזיאונים, דרך מוצרי שירות וצריכה כמו שוקולד, רהיטים, תרופות וחברות יבוא וסחר בינלאומי, ועד קונצרנים ובתי תוכנה בינלאומיים. כמו שאתם רואים, אצלנו אף פעם לא משעמם.

החזון שלנו


לכל מילה יש משקל משלה ויש לדעת איך להניע אותה כדי שתגרום לתוצאה המיוחלת. אף אחד לא אמר שזה פשוט, אך אף אדם לא טען שזה בלתי אפשרי.
אנו ב - URCreative מודעים לאחריות המוטלת על כתפנו בהובלת המילים והרעיונות למקומות האפקטיביים ביותר עבור לקוחותינו. כל רעיון, כל הדרכה והכוונה יכולים להכריע את הכף להצלחה או לכישלון.

אם ברצונך להגיע לקהל היעד שלך בדיוק מושלם על ידי פשטות מבריקה וגאונית - בוא נעבוד על זה . לרשותך צוות חריף ומיומן עם מצבורים גדולים של מוטיבציה קריאייטיבית אין סופית.


המוטו שלנו


URCreative vision
 
 

ועוד אמירה מאיתנו, לדרך:


URCreative | אודותינו