?עיצוב אתר - מי אמר שזה כל כך פשוט

 

הנחת הבסיס
גרפיקה, עיצוב וארט דירטינג שבנויים כהלכה נותנים ביטוי אסרטיבי ומדויק למכלול המהלכים השיווקיים של המוצר. הסיבה היא פשוטה - עולם הפרסום והשיווק ניסוב היום סביב בחירה מוצלחת של אריזת המוצר שלך והגשתו לקהל היעד, בחירה מוצלחת שכזו מובילה את המוצר להצלחה וכיבוש היעדים אליו הוא כוון.

תחושות גרפיות
מעצב גרפי טוב עובד בראש והראשונה מהבטן - התחושות והאינטואיציות הפנימיות שלנו ברמה האינטואיטיבית ביותר הן לב ליבה של העשייה הקריאייטיבית, אך לפני שנגלוש בדמיון כדי להגיע למצב אופטימלי כדי לבנות גרפיקה ועיצוב מנצחים עלינו לדעת באופן ברור מהם ההגדרות של המוצר שלנו – מהו הקונספט ? מה אופי והיסטוריית המוצר ? ועוד מרכיבים שונים ומגוונים באסטרטגיה השיווקית. אם נעבוד רק לפי התחושות והדמיון שלנו קרוב לוודאי כי נייצר עוד עיצוב רדוד מן המניין. כדי להגיע למצב אופטימלי זה עלינו לחבר ארבע מרכיבים מובילים בעולם הגרפיקה ועיצוב –

שלושה מרכיבים מייצבים וליבה אחת :
  • המרכיב המייצב הראשון הוא משקל – ההיררכיה בין האלמנטים הוא מרכיב קריטי כדי להתוות יחסי משקל נכונים – גודל הכותרת, גודל התמונות, הגריד ומכלול המרכיבים חייבים לייצר הרמוניקה מלאה בניהם.
  • המרכיב המייצב השני הוא דחיסות – כמות המידע בשימוש חייב להיות תואם את יחסי המשקל בתמונה הכוללת. כמות מידע גדולה מידי יכולה לפגום איכות.
  • המרכיב המייצב השלישי הוא ידידותיות למשתמש – פונטים בגודל מתאים, בחירת בצבע המוביל והצבעים המשלימים, מיקום נוח של אלמנטים מהווים מרכיבים טריוויאלים אך מהותיים בידידותיות של עיצוב המוצר.
  • המרכיב הרביעי מחבר את כל המרכיבים המייצבים אליו והוא הליבה של המערכת - פשטות – כשרואים עיצוב וגרפיקה באיכות גבוה מזהים אותה מיידית. הפשטות האינטואיטיבית שמפעיל עיצוב תואם מוצר בונה את גשר הזהב לתפיסה המיועדת בקהל היעד אליו מכוונים.


עד כאן 265 מילים על התפיסה הקונספטואלית שלנו ב UR CREATIVE על עולם הגרפיקה ועיצוב.
ומכאן ואילך רק משפט סוגר אחד שיפתח לכם עולמות ברורים יותר בים האינטרנט שלפניכם : אנו ב UR CREATIVE יודעים לחבר בין כל מרכיבי הגרפיקה ועיצוב באופן בו כל מרכבים העומדים לרשותכם – משקל - דחיסות - ידידותיות למשתמש - פשטות - יופעלו באופן האופטימלי והמדויק ביותר.

לרשותכם.

URCreative | מאמר, עיצוב, גרפיקה