תכנות ובניית אתרים - שם המשחק להובלת האתר להצלחות

 

הנחת הבסיס
החלק הארי בהקמת אתר אינטרנט הוא ללא ספק תכנות - מדויק, מוקפד, מעודכן, קצר וללא תוספות מיותרות. תכנות ממוקד יכול להוביל את אתר הבית שלך ליעדים אותם הצבת לעצמך ולא להפוך להיות לעוד אתר נוסף בתוך ים של WEB.

מציאות ודמיון בתכנות
כדי להגיע למצב של תכנות אופטימלי עלינו להבין כי הניסיון לעמוד בכל הפרמטרים הדרושים רצופה בהצעות, רעיונות ופיתויים מכל כיוון. כמו כן הדרך להגיע לאתר המבוקש מנקודה A לנקודה Z יכולה להיות זהה אם נשתמש בתכנות זה או אחר שאלת איכות ההגעה עומדת כאן על הפרק, איכות ההגעה לאתר שלך היא במילים אחרות הבדל ההגעה מאירופה לניו יורק בסירת מפרש או במטוס סילון חדיש – התוצאה הסופית תהייה זהה אך איכות ההגעה שונה. ומכאן גם נגזרת שאלת הפופולריות של האתר שלך בכל מנוע. תכנות איכותי דורש דמיון, קריאייטיביות ויכולות פיתוח כאחד. כדי לחבר את המציאות והדמיון לכדי מקשה אחד זמינה, קלילה וברורה לכל משתמש על המתכנת ליצור רצף קודים קצרים ככל האפשר - וזו משימה לא פשוטה כלל וכלל.

שלושה מרכיבים מייצבים וליבה אחת :
  • המרכיב המייצב הראשון הוא שפה – בחירת שפת התכנות מהווה מרכיב קריטי ביצירת הפלטפורמה המתאימה ביותר לאופי האתר וייעודו : apache rss php xml dhtml asp.net mySQL – שפות רבות, בחירה אחת.
  • המרכיב המייצב השני הוא התאמה - קרה לכם שנכנסתם לאתר והדפדפן שלכם לא זיהה את כל מרכיבי האתר ומיקומם ? ההתאמה לכל הברווסרים המובילים – אופרה, מוזילה, והנצפה ביותר אקספלורר היא מהותית ומחייבת.
  • המרכיב המייצב השלישי הוא זמינות ודיוק – בתכנות לבניית אתר יש אלפי על גבי אלפי מרכיבים קטנים וגדולים. אין כל אפשרות לטעות ולו בתג אחד, טעות אחת קטנה יכולה לפגום בזמינות האתר ומשם לירידה ביכולות התפעול שלו – מכירתית או תדמיתית.
  • המרכיב הרביעי מחבר את כל המרכיבים המייצבים אליו והוא הליבה של המערכת - לוגיקה - עד כמה שזה נשמע פשוט כך זה נכון ומסובך כאחד. בניית אתר מנצח כמוהו כרעיון מנצח – ככל שיהיה לוגי, פשוט והגיוני יותר כך יכולות ההגעה שלו ליעדים גבוהים יותר. אך כולנו יודעים שלהגיע לרעיון פשוט זה תמיד קל !


עד כאן 328 מילים על התפיסה הקונספטואלית שלנו ב UR CREATIVE על עולם התכנות. ומכאן ואילך רק משפט סוגר אחד שיפתח לכם עולמות ברורים יותר בים האינטרנט שלפניכם : אנו
ב UR CREATIVE יודעים לחבר בין כל מרכיבי התכנות באופן בו כל מרכבים העומדים לרשותכם – שפה - התאמה – זמינות ודיוק - לוגיקה - יופעלו באופן האופטימלי והמדויק ביותר.
לרשותכם.

URCreative | מאמר,תכנות ובניית אתרים